Skambutis per internetą
Šis skambinimo metodas neapsiriboja skambučiais iš kompiuterio. Skambinti taip pat galėsite ir iš fiksuoto telefono (naudojant internet adapterį), ir iš mobiliojo telefono (iOS/Android).

Šio būdo privalumai:
  • Įdiegus pokalbių programą arba gavus SIP nustatymus per savitarną, Jums automatiškai priskiriamas Linkotel numeris, kuris 7 (septynias) dienas galioja be jokio sąskaitos papildymo. Pasibaigus sąskaitos likučiui ir norint išsaugoti tą patį numerį, sąskaitą reiktų papildyti per 30 (trisdešimt) dienų;
  • Galimybė skambinti ne tik iš Lietuvos, bet ir iš bet kurios pasaulio vietos tais pačiais tarifais, išvengiant tarptinklinio mokesčio (roaming);
  • Galimybė priimti skambučius į Linkotel suteikiamą numerį bet kurioje pasaulio vietoje nemokamai. Skambinantis už pokalbį mokės savo operatoriui, kaip už skambutį į kitą Lietuvos tinklą, nepriklausomai nuo to, kurioje šalyje atsiliepiate.
Norint pradėti skambinti iš kompiuterio, reikia:
  • užsiregistruoti „Linkotel“ savitarnos svetainėje
  • parsisiųsti ir idiegti programą Zoiper for Linkotel
  • Paleidę programą įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojate jungdamiesi prie Linkotel savitarnos svetainės.
  • Papildę sąskaitą jau galėsite skambinti, atsiliepiate nemokamai.
    Numerį reikia rinkti taip:  00-"šalies kodas"-"numeris".
  • Pastaba: pasibaigus pokalbiu būtinai ,,padėkite ragelį" programos lange.
Skambutis per internetą, naudojant telefono adapterį ar IP telefoną:
Naudodami telefono adapterį jūs galėsite skambinti ir siųsti pranešimus faksu per internetą iš paprasto stacionaraus telefono arba fakso aparato.
 
Skambutis per internetą iš mobilaus telefono, turinčio skambučio per internetą galimybę:
Ši paslauga leis jums skambinti ir priimti skambučius į Linkotel numerį, naudojantis mobiliuoju telefonu, turinčiu skambučio per internetą galimybę, kai jūs esate belaidžio tinklo ryšio zonoje (wifi arba 3G).
Pasirinkite aplikaciją pagal savo telefono operacinę (iOS/Android) sistemą ir prsisiųskite ją į savo telefoną.
 
SIP nustatymus galite atsisiųsti prisijungę prie Linkotel.net savitarnos ir susivesti savarankiškai.
 
Taip pat yra galimybė perrašyti Jūsų turimą fiksuotą numerį į Linkotel tinklą.
 
Tarifai